First lot Previous lot Lot 639 from 1172 Next lot Last lot
Lot nr:639
Book nr:36765
Author:[BRUGGE]
Title:Le Port de Bruge, vu pr? de la Porte du Bassin
Description:Gravure (22 x 29.5 cm) door A. Gabrielli (1781), gemonteerd op karton. Ref. Michiels III, 1592.
Bijgevoegd: 'Balsemboomstraat te Brugge'. Aquarel (30 x 22 cm), door Jan Kellner. Afgebeeld in boek 'Brugse stadsgezichten' p. 46/47 + Tekening (19 x 25.5 cm) met zicht op vaart Brugge-Gent (?), gemon. O.M. (1882) + 2 aquatinten van kasteel in St. Andries uit Goetgebeur (ca. 1825) + Handgekleurde ets van 'Simon Stevinplein in 1810' door D. Bonduel (1987) + 14 andere gravures van Brugge, verschillende handgekleurd (20)
Price:€120 - €180
Sellingprice:€360
First lot Previous lot ... 635 | 636 | 637 | 638 | 639 | 640 | 641 | 642 | 643 ... Next lot Last lot