First lot Previous lot Lot 662 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:662
Book nr:35780
Author:[LITURGIE]
Title:Missale Romanum ex decreto sacrosancti concillii Tridentini restitutum S. Pii V. Pontificis Maximi jussu editum
Town:Ratisbonae (=Regensburg in Beieren)
Publisher:typis et sumptibus Friderici Pustet
Year:1876
Description:In-folio (29,1 x 21,5 cm), XL, 504, [158], VI, 55* pp. Chromolitho als front., talrijke lithogr. platen. Titel en teksten in rood en zwart. Met muziekdruk. Gebonden in zwart chagrin, met centraal ornament in blindstempeling, de sneden zijn verguld. Bewaard in een houten kistje
Price:€160 - €200
First lot Previous lot ... 658 | 659 | 660 | 661 | 662 | 663 | 664 | 665 | 666 ... Next lot Last lot