First lot Previous lot Lot 635 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:635
Book nr:35471
Author:[PAASKAARS]
Title:Velours doek met daarop centraal 'Lam Gods' in was en daarrond bloemwerk (verzilverd en verguld metaal)
Description:Afmeting: 19 x 25 cm). Ingelijst
Price:€80 - €120
First lot Previous lot ... 631 | 632 | 633 | 634 | 635 | 636 | 637 | 638 | 639 ... Next lot Last lot