First lot Previous lot Lot 627 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:627
Book nr:36369
Author:[ZEEUWS-VLAANDEREN/ VLAANDEREN - GRENSKAART]
Title:Polders en grens tussen Sint Laureins en Koewacht (1842)
Description:Zeer zeldzame grens/polderkaart (65 x 160 cm) met aquarel afwerkt. Enkele kleine herstellingen. Den Haag, 5.11.1842
Note:Offici?le vastlegging van de staatsgrenzen
Price:€200 - €240
Sellingprice:€200
First lot Previous lot ... 623 | 624 | 625 | 626 | 627 | 628 | 629 | 630 | 631 ... Next lot Last lot