First lot Previous lot Lot 515 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:515
Book nr:35698
Author:GAILLIARD, Jacques
Title:Recherches historiques sur la chapelle du Saint-Sang ? Bruges
Publisher:J. Gailliard
Year:1846
Description:In-8?, [6] + vi (intekenaars) + 312 pp. Ge?llustreerd met 35 lithogr. gravures b.t. waarvan vele in kleur (Daveluy). Enkele marg. vlekjes. Gebonden in half rood chagrin, rug verbleekt, romantisch verguld decor op de rug, gemarmerde sneden. Bijgevoegd: Edmond PILON. Bruges, H. Laurens, 1939. In-4?, ill., handgeschreven opdracht van de schrijver, genaaid. (samen: 2)
Price:€40 - €60
Sellingprice:€90
First lot Previous lot ... 511 | 512 | 513 | 514 | 515 | 516 | 517 | 518 | 519 ... Next lot Last lot