First lot Previous lot Lot 38 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:38
Book nr:35475
Author:[BEELD]
Title:Madonna met kind
Description:Beeld in originele polychroom (87 cm) met verzilverde kroon, paternoster en zilveren plaket op de borst met Madonna op wolk en brandend hart. Aangekleed met rijke stof. Kindje houdt wereldbol vast met kruis. Waarschijnlijk Vlaams, 18de eeuw
Price:€400 - €600
Sellingprice:€400
First lot Previous lot ... 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 ... Next lot Last lot