First lot Previous lot Lot 264 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:264
Book nr:36340
Author:BATEN, Gerrit
Title:Bhagavad Gita
Year:1992
Description:Kunstmap met 5 gedichten van Chris Ferket (1929-2009) en 5 originele drogenaaldetsen van Gerrit BATEN. Op Hahnem?hle papier van 250 g. Beperkte gen. oplage van 30 exemplaren. Elke ets afzonderlijk gesigneerd door Gerrit Baten. Vormgeving door Norbert Schollaert. Dit is ex. S/Z. In een handgemaakte rode linnen doos met goudopdruk
Note:"De Bhagavad Gita is een Indisch meesterwerk zowel op geestelijk als filosofisch gebied. Het bevat de quintessens van de Vedische wijsheden van India"
Price:€120 - €180
Sellingprice:€180
First lot Previous lot ... 260 | 261 | 262 | 263 | 264 | 265 | 266 | 267 | 268 ... Next lot Last lot