First lot Previous lot Lot 193 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:193
Book nr:36152
Author:CORNEILLE (1922-2010)
Title:Naakt (1995)
Description:Aquarel (17.50 x 29.80 cm) op papier, getekend en gedateerd rechts onder. Moderne lijst
Note:Bijgevoegd: certificaat van 'Fondation Guillaume Corneille' van 10.2.2013
Price:€1400 - €1600
Sellingprice:€1600
First lot Previous lot ... 189 | 190 | 191 | 192 | 193 | 194 | 195 | 196 | 197 ... Next lot Last lot