First lot Previous lot Lot 877 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:877
Book nr:18404
Author:LOOSJES, Adriaan
Title:Beschrijving van de Zaalandsche dorpen
Town:Haarlem
Publisher:F. Bohn en A. Loosjes
Year:1794
Description:Gr. in-8?, xxiv, ii, 322 pp met grote uitslaande kaart door C. van Baarsel naar K. Sem en 8 andere uitslaande platen door D. Vrijdag, C. Bogerts en J.E. Graven naar J. Bulthuis. Alles in proefdruk. Groot papierexemplaar in rijk vergulde kalfslederen band uit de tijd
Note:Ref. Nijhoff-Van Hattum 194. Met opdracht van de auteur in handschrift.
Uitzonderlijk fraai exemplaar op groot papier met alle platen in proefdruk uit de bibliotheek van F.C. Koch met zijn ex-libris.
Ex-libris Buijnsters-Smets
Price:€500 - €700
Sellingprice:€1300
First lot Previous lot ... 873 | 874 | 875 | 876 | 877 | 878 | 879 | 880 | 881 ... Next lot Last lot