First lot Previous lot Lot 749 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:749
Book nr:31612
Author:[DEVOTIEPRENTEN]
Title:S. Rosalia, S.Michael, S. Magdalena en S. Helena
Description:4 handgeschilderde devotieprenten in aquarel en goud op witgekalkt papier. Afmeting ca 22.5 x 18 cm. Vlaams, laat 18de eeuw. Zeer frisse staat van bewaring
Price:€120 - €180
Sellingprice:€120
First lot Previous lot ... 745 | 746 | 747 | 748 | 749 | 750 | 751 | 752 | 753 ... Next lot Last lot