First lot Previous lot Lot 748 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:748
Book nr:31614
Author:[DEVOTIEPRENTEN]
Title:S. Coletta, S. Genosefa, S. Theresia en S. Mathias
Description:4 handgeschilderde devotieprenten in aquarel en goud op witgekalkt papier. Afmeting 33.5 x 22 cm. Vlaams, laat 18de eeuw. Zeer frisse staat van bewaring
Price:€160 - €240
Sellingprice:€160
First lot Previous lot ... 744 | 745 | 746 | 747 | 748 | 749 | 750 | 751 | 752 ... Next lot Last lot