First lot Previous lot Lot 742 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:742
Book nr:32469
Author:[CANIVETS]
Title:Sint Jan
Description:Grote canivet in perkament (18 x 14.5 cm) met rijke boorden met engelen, vogels enz in onbeschilderde witte rand. Centraal St. Jan aan een bron met lammetje. Bijgevoegd: 'S. Jacobus', zeer frisse, grote canivet op perkament (25.5 x 15 cm) + 'S. Regina', frisse grote canivet op papier (19 x 14 cm) met kleuren en goud afgewerkt (18de eeuw). (3)
Price:€240 - €360
Sellingprice:€500
First lot Previous lot ... 738 | 739 | 740 | 741 | 742 | 743 | 744 | 745 | 746 ... Next lot Last lot