First lot Previous lot Lot 637 from 1172 Next lot Last lot
Lot nr:637
Book nr:36755
Author:[BRUGGE]
Title:Groene Rei te Brugge
Description:Anonieme ets (13 x 24 cm), laat 19de eeuw (1879?), waarschijnlijk van W.P. Crooke.
Bijgevoegd: Ets (32.5 x 26.5 cm) van 'Binnenzicht godshuis de Pelikaan' door G. Michiels, getekend rechts onder in potlood, verbruind. + Aquarel (19.5 x 25 cm) 'Molen op vesten van Brugge', get. rechts onder (1997) + 'Veronicamolen, buiten Boninvest Brugge 1809', ets (16.5 x 23 cm), get. pot. D. Bonduel (1984) + 'Jan Van Eyckplein in Brugge met Beertje', ets, get. Kellner in potlood (5)
Price:€70 - €90
Sellingprice:€70
First lot Previous lot ... 633 | 634 | 635 | 636 | 637 | 638 | 639 | 640 | 641 ... Next lot Last lot