First lot Previous lot Lot 29 from 31 Next lot Last lot
Lot nr:29
Book nr:36405
Author:VAN MAELE, Marcel
Title:Colofon
Town:Gent
Year:2009
Description:Folio, verschenen tgv tentoonstelling 'Beeld en Woord' van dichter Marcel van Maele in Expo 5/7 te Menen. Gedrukt op Hahnemuehle papier in een oplage van 40 genummerde en gesigneerde exemplaren (door Van Maele en Willekens). Dit is ex. 31/40 met orig. gesign. ets (portret) van Jan Willekens bt. Orig. uitgeverskaft
Note:Ref. Pas & T'Sjoen, p. 108
Price:€175
First lot Previous lot ... 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 Next lot Last lot