First lot Previous lot Lot 23 from 31 Next lot Last lot
Lot nr:23
Book nr:20263
Author:CLAUS, Hugo; [REINHOUD]
Title:Geplette gedaanten
Town:Amstelveen
Publisher:Uitgeverij AMO ; Hans van Eijk
Year:1992
Description:F° (37 x 25 cm), met tien etsen in kleur van Reinhoud, alle gesigneerd. Losbladig, in origin. uitgeverskaft, in rode linnen opbergdoos (binderij Phoenix) waarop één van de platten de origin. etsplaat (van nr. IX) gekleefd is. 1ste druk. Beperkte oplage van 50 exx. op Rives papier, één van de 10 romeins genum. luxe-exx. (nr. IX) met een extra suite in zwart-wit van de etsen (alle genum. en gesign. in potlood door Reinhoud), het bijbehorende gedicht 'Ouderschap' in handschrift van Hugo Claus (onder passe-partout) en één van de originele etsplaten. Ex. gesigneerd door Hugo Claus en Reinhoud en met de prospectus
Note:Ex-libris van Aloys Vertongen door Oleg Denisenko (genum. en gesign. in potlood n° 18/100).
zie: Hugo Claus voor twaalf lezers en een snurkende recensent, 222
Price:€3500