First lot Previous lot Lot 878 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:878
Book nr:35755
Author:[DE BIE, Guillaume Bernard]
Year:(1754)
Description:In-4° (22,8 x 17,5 cm), [103] + [11 bl.] ff. In mooi regelmatig handschrift in bruine inkt. Gesigneerd G.B. De Bie, 1754. Gebonden in vol kalfsleder uit de tijd, rijk verguld decor op de rug en de platten, gewreven, krassen, rode sneden, met verguld wapenschild, gemarmerde schutbladen
Note:Inventaris van het archief van de rechtbank door de griffier van de financiën Guillaume Bernard de Bie (1702-1766). Hij was een telg van een Brugse patriciërsfamilie (uitgestorven tak). ref. Van Dycke, Recueil héraldique, p. 48
Price:€180 - €240
Sellingprice:€200
First lot Previous lot ... 874 | 875 | 876 | 877 | 878 | 879 | 880 | 881 | 882 ... Next lot Last lot