First lot Previous lot Lot 640 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:640
Book nr:36175
Author:[SANTJES]
Title:Verzameling van 5 Antwerpse devotieprentjes (18de eeuw)
Description:1. S. Franciscus (11 x 8 cm), handgekleurd en op perkament gedrukt.2. S. Caietanus Thienaeus (11.5 x 8.5 cm), handgekleurd. 3. Geseling van Christus (12.5 x 9 cm), handgekleurd, M. Cabbay. 4. S. Genevieve (11.5 x 8.5 cm), handgekleurd, Jacobus (de Man). 5. S. Catharina (10 x 7.5 cm), handgekleurd, Cornelis de Boudt. Alles ingelijst in vergulde lijstjes (4) en één in een zwart lijstje
Price:€160 - €240
Sellingprice:€200
First lot Previous lot ... 636 | 637 | 638 | 639 | 640 | 641 | 642 | 643 | 644 ... Next lot Last lot