First lot Previous lot Lot 632 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:632
Book nr:36346
Author:GUIJKING, F. J.
Title:Godsdienst: 'teeken pennekunst tafereel'
Description:Afmeting: 19.5 x 26 cm). Geschreven en getekend in kleur en goud, N. Nederlanden c 1820. Bijgevoegd: 'O.L.V. op maantje', gravure handgekleurd gemonteerd op aquarel met twee engeltjes (12 x 14.5 cm), Vlaams, 18de eeuw + 'Dominicus', handgekleurd prentje (15.5 x 11.5 cm, met plooi), F. Huberti, 18de eeuw (3)
Price:€60 - €90
First lot Previous lot ... 628 | 629 | 630 | 631 | 632 | 633 | 634 | 635 | 636 ... Next lot Last lot