First lot Previous lot Lot 61 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:61
Book nr:36292
Author:BOSQUET, Delphine
Title:Zicht op het Minnewater te Brugge (1852)
Description:Olie op doek (90 cm diameter), getekend links onder. Mooie vergulde lijst uit de periode.
Note:Dit werk mooi romantisch schilderij is ge´nspireerd op een werk van de Mechelse schilder Jan Vervloet uit 1820. Het stelt het Sas van Gent in Brugge voor dat in 1846 verdwenen is. Ref. Jaak RAU. Een eeuw Brugge (2001)
Herkomst: verzameling Fernand Traen, Damme
Price:€2400 - €3600
Sellingprice:€2400