First lot Previous lot Lot 550 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:550
Book nr:36180
Author:[FAMILIE DE GENT]
Title:Genealogische tafel van het aanzienlijk geslacht der Burg-Graven van Genten hunne afstammelingen zederd anno 800
Description:15 plano bladen (43 x 55 cm) met handgeschreven genealogische tafels verrijkt met talrijke handgeschilderde wapens. Het document stopt in 1785 met de 37e generatie. Bijgevoegd: 'Blasonnering, dat is beschrijving der figuren & esmails of couleuren van de geslacht- wapenen behoorende tot de generale genealogie van den aanzienlijke stam der burg-graven van Gent, endezelfs nakomelinschap zederd anno 800'. Folio, handschrift van 32 pp. + ADELVERKLARING (1825) tot Freiherr (Baron) van Wilhelm de Gendt door de Prins Van Hohenzollern (met zijn handtekening). Folio (40 x 29 cm), 6 bladen geschreven op perkament met rijk versierde titelblad en familiewapen van Wilhelm de Gent in gouache. Gebonden in origineel rood fluweel met linten. + 54 akten voor huwelijken, geboortes enz vooral begin 19de eeuw + 'Per Memorie', handschrift met uitleg dat in 1663 door een blikseminslag in Temse (O.Vl.) gans het familiearchief verloren is gegaan + 'Genéalogie vande familie van Gendt'. Folio, handschrift van 37 pp, vanaf 1059 tot in 18de eeuw + Handschriftje (begin 19de eeuw) over familie de Gendt en van Diest met 6 gekleurde wapens en 14 doodsprentjes + boekje 'Chronique d'une famille Anversoise au siècle passé' (1989) + folio met wapens van familie Geterus de Ghent , Laurijs en van Driessen + 4 kaders met wapens van Pieter de Gendt (1625) ea, van Nylen, van Diest en Willems
Price:€800 - €1200
First lot Previous lot ... 546 | 547 | 548 | 549 | 550 | 551 | 552 | 553 | 554 ... Next lot Last lot