First lot Previous lot Lot 530 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:530
Book nr:35961
Author:VAN DE PUTTE, J.
Title:Souvenirs de voyage. Etudes de paysages d'après nature
Publisher:Daveluy
Year:[1855]
Description:Folio oblong, 8 (van een reeks van 24) prachtige litho's in twee tonen gedrukt. Met soms wat randschade, één randen iets korter, één iets vervuild. Met o.a. Kasteel van Caloen in Varsenare, Tempelhof in Sint Andries, Sint Sebastiaan te Brugge, Kasteel Baesveld in Loppem, Kasteel de Bie in Oostkamp, enz. Originele roze kaft van uitgever met litho. Bijgevoegd: ontvangbewijs voor dit werk 'Reçu de van Hamme de Croeser la somme de cinq francs pour la 4e livraison et fin de l'ouvrage -Bruges, le 7/2/1857'.
Note:Van der Marck p. 192: De kwaliteit van deze platen steekt overigens gunstig af bij hetgeen Vasse ons bood ... enige lithografische album van Van de Putte.
Niet aanwezig in Stadsbibliotheek Brugge
Price:€240 - €360
Sellingprice:€800
First lot Previous lot ... 526 | 527 | 528 | 529 | 530 | 531 | 532 | 533 | 534 ... Next lot Last lot