First lot Previous lot Lot 515 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:515
Book nr:35698
Author:GAILLIARD, Jacques
Title:Recherches historiques sur la chapelle du Saint-Sang Ó Bruges
Publisher:J. Gailliard
Year:1846
Description:In-8░, [6] + vi (intekenaars) + 312 pp. Ge´llustreerd met 35 lithogr. gravures b.t. waarvan vele in kleur (Daveluy). Enkele marg. vlekjes. Gebonden in half rood chagrin, rug verbleekt, romantisch verguld decor op de rug, gemarmerde sneden. Bijgevoegd: Edmond PILON. Bruges, H. Laurens, 1939. In-4░, ill., handgeschreven opdracht van de schrijver, genaaid. (samen: 2)
Price:€40 - €60
Sellingprice:€90
First lot Previous lot ... 511 | 512 | 513 | 514 | 515 | 516 | 517 | 518 | 519 ... Next lot Last lot