First lot Previous lot Lot 513 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:513
Book nr:35697
Author:GAILLIARD, J.
Title:De ambachten en neringen van Brugge, of beschryving hunner opkoomst, bloei, werkzaemheden, gebruiken en voorregten
Town:Brugge
Publisher:J. Gailliard
Year:1854
Description:In-8, 136 + 202 + [2] pp. en 22 litho's b.t., soms in kleur. Hoekje geknipt uit franse titelpagina. Gebonden in donkergroene half lederen band uit de tijd, titel verguld op de rug, sleet aan bovenste kapitaal
Price:€50 - €80
Sellingprice:€180
First lot Previous lot ... 509 | 510 | 511 | 512 | 513 | 514 | 515 | 516 | 517 ... Next lot Last lot