First lot Previous lot Lot 503 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:503
Book nr:35967
Author:DE POTTER - BROECKAERT
Title:Geschiedenis der Stad Aalst voorgegaan van eene historische schets van 't Voormalige Land van Aalst
Town:Gent
Publisher:Annoot-Braeckman
Year:1873- 1876
Description:3 (van 4) vol. in-8, litho's b.t. en errata. Zonder deel 2.
Bijgevoegd: idem. Geschiedenis van het Arrondissement Aalst. Gent, Siffer, 1894- 1900. 5 vol. in-8, van Aaigem tot Zottegem + tafel. Enkele oude stempels.
Alle 8 delen samen uniform gebonden in half perkaline uit de tijd
Note:Gepubliceerd in de reeks: Geschiedenis van de gemeenten der Provincie Oost-Vlaanderen (zevende + vijfde reeks)
Price:€200 - €300
Sellingprice:€260
First lot Previous lot ... 499 | 500 | 501 | 502 | 503 | 504 | 505 | 506 | 507 ... Next lot Last lot