First lot Previous lot Lot 500 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:500
Book nr:35585
Author:DE COCK, A.; TEIRLINCK, Is.
Title:Kinderspel & Kinderlust in Zuid-Nederland... Met schema's en teekeningen door Herman Teirlinck
Town:Gent
Publisher:A. Siffer
Year:1902-'03-'04-'05-'06-'07-'08
Description:8 vols in-8°, talrijke illustraties en muzieknoten. Zeer weinig roestvlekjes. Gedebrocheerd, originele uitgeverskaften
Note:Volledige reeks van dit standaardwerk door de Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal- & Letterkunde. "Om tot die gewenschte volledigheid te geraken hebben wij zelf met de kinderen gespeeld, ze zien spelen, ze geraadpleegd; talrijke, geloofwaardige briefwisselaars hebben ons hunne hulp geschonken..." Herkomst: enkele delen met oude stempel van Athénée d'Ath
Price:€120 - €180
Sellingprice:€140
First lot Previous lot ... 496 | 497 | 498 | 499 | 500 | 501 | 502 | 503 | 504 ... Next lot Last lot