First lot Previous lot Lot 493 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:493
Book nr:35788
Author:[BRUGGE]
Title:Hulde en blijde herinnering aan burgemeester Pierre Van Damme. De geburen van de Steen- & Zuidzandstraat en Simon Stevinplaats. 1 juli 1956
Description:F°, 104 pp, titelpag. met aquarel van Brugs stadswapen, 15 vol. pagina tekeningen van LUC DE JAEGHER met veel Brugse zichten, alles getekend door kunstenaar. Laatste bladzijden met bestuur van Handelsgebuurtekring (11 leden met handtekening) en 108 handtekeningen van andere leden. Dit album met herinneringen werd samengesteld en in ENIG EXEMPLAAR uitgevoerd op zwaar getint papier van arches door Luc De Jaegher. De Brugsche drukkerij verzorgde de tekst. Het foedraal in rood segrijn leder werd vervaardigd door Fernand Vandendriessche (één hoekje gewreven, lichte gebruikssporen)
Price:€400 - €600
Sellingprice:€850
First lot Previous lot ... 489 | 490 | 491 | 492 | 493 | 494 | 495 | 496 | 497 ... Next lot Last lot