First lot Previous lot Lot 486 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:486
Book nr:35591
Author:RUDD, J.B.
Title:Collection de plans, coupes, élévations, voûtes, plafonds, etc., des principaux monumens d'architecture et de sculpture de la ville de Bruges depuis le 14e jusqu'au 17e siècle... Première-[Quatrième] livraison
Publisher:Bogaert-Dumortier
Year:s.d.
Description:Gr. in-f° (51,5 x 34 cm), [5] ff. tekst (tekst in 2 kol. en tweetalig Frans-Nederlands) + 28 platen genummerd 1 - 28 (compleet). Licht roestvlekkig. Uitgegeven in 4 afleveringen. Gebonden in groen half leder (beschadigd)
Note:Bevat de platen van de Grote Markt van Brugge en de graftombes van Maria van Bourgondië en Karel de Stoute, H. Bloedkapel enz.
Ex-libris L. Van Biervliet
Price:€160 - €240
Sellingprice:€260
First lot Previous lot ... 482 | 483 | 484 | 485 | 486 | 487 | 488 | 489 | 490 ... Next lot Last lot