First lot Previous lot Lot 362 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:362
Book nr:35884
Author:HERMSEN, Theodorus (1871-1931)
Title:En als de Ster bleef stille staan, Kerstlegende van Felix Timmermans
Town:Den Haag
Publisher:J. Smulders
Year:[1924]
Description:Kleurenlithografie, ca. 110 x 80 cm. Mooi exemplaar, slecht zeer minimale gebruikssporen
Price:€160 - €200
Sellingprice:€260
First lot Previous lot ... 358 | 359 | 360 | 361 | 362 | 363 | 364 | 365 | 366 ... Next lot Last lot