First lot Previous lot Lot 361 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:361
Book nr:35291
Author:GILLIAMS, Maurice & P. CITROEN
Title:Bronnen der slapeloosheid - Zelfportret van een tekenaar
Town:s.l.
Publisher:Stichting Taal & Teken
Year:1980
Description:Ca. 52 x 37 cm. 10 Gedichten, waarvan 1 in facsimile; 2 gelithografeerde en gesigneerde portretten van GILLIAMS door Paul CITROEN. Met de hand gezet en gedrukt op 200 grams Velin 'Lana Gravure' pur chiffon papier door Joh. Enschedé en Zonen te Haarlem in rood en zwart naar ontwerp van Jan van Krimpen in een genummerde en door GILLIAMS, CITROEN en Wim Wandel (vormgever) gesigneerde oplage van 175 + XXV exx. (nr. 41).
Origineel goudbedrukte roodlinnen map met 3 "portfolio's" in kartonnen schuifdoos. Omslag 1: Pierre Dubois - Maurice Gilliams. Een profiel in paradoxen. Omslag 2: Paul Citroen - Zelfportret van een tekenaar. Tekst en gelithografeerd zelfportret van Paul Citroen. Omslag 3: Maurice Gilliams - Bronnen der slapeloosheid. De litho's werden gedrukt bij Piet Clement
Note:Verschenen n.a.v. de toekenning van de Prijs der Nederlandse Letteren aan de auteur; door Gilliams is de schuifdoos aan de buitenzijde in zijn handschrift voorzien van namen en "titel". In onberispelijke staat!
Price:€160 - €240
Sellingprice:€160
First lot Previous lot ... 357 | 358 | 359 | 360 | 361 | 362 | 363 | 364 | 365 ... Next lot Last lot