First lot Previous lot Lot 278 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:278
Book nr:35940
Author:DE BRUYCKER, Jules (1870-1945)
Title:Oorlogsetsen en -schetsen
Publisher:J.E. Buschmann
Year:1975
Description:In-f° (38 x 47 cm). Met 6 ORIGINELE etsafdrukken get. en gen. in potlood door wed. J. De Bruycker en zonder pentekening-reproducties. Met voorwoord van G. Eeckhout. Losbladig, in uitgevers doos (lichte gebruikssporen). Beperkte oplage van 112 exx., één van de 100 op "Moulin du Verger" papier (nr 54). De etsen zijn allen ingelijst in verzorgde lijsten (één glas gebroken)
Note:Édition originale posthume de ce quatrième et dernier album dans lequel De Bruycker esquisse quelques silhouettes de soldats allemands pendant l'occupation.
Price:€400 - €600
Sellingprice:€650
First lot Previous lot ... 274 | 275 | 276 | 277 | 278 | 279 | 280 | 281 | 282 ... Next lot Last lot