First lot Previous lot Lot 240 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:240
Book nr:35456
Author:SERVRANCKX, Victor (1897-1965)
Title:Abstracte compositie
Description:Tekening (21 x 26 cm) met potlood. Gemonogrammeerd rechts onder met datum -48. Ingelijst in moderne houten lijst
Note:Rechts onder de originele droogstempel
Price:€160 - €240
Sellingprice:€160
First lot Previous lot ... 236 | 237 | 238 | 239 | 240 | 241 | 242 | 243 | 244 ... Next lot Last lot