First lot Previous lot Lot 239 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:239
Book nr:35796
Author:SERVRANCKX, Victor (1896-1965)
Title:Composition (1958)
Description:Dessin en crayon couleurs (24 x 29 cm), sign. et dat. en bas droite. Cadre
Price:€200 - €300
Sellingprice:€500
First lot Previous lot ... 235 | 236 | 237 | 238 | 239 | 240 | 241 | 242 | 243 ... Next lot Last lot