First lot Previous lot Lot 200 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:200
Book nr:35496
Author:[GRAFIEKMAPPEN]
Title:Originele en gesigneerde grafiek Reeks 1 en 3
Town:Leuven
Publisher:Vrienden museum
Year:1976/77
Description:2 folio mappen (40 x 29 cm), met respectievelijk 10 en 12 originele litho's van o.a. Jan Cobbaert (2), Marcel Cockx (2), Theo Humblet (2), Pol MariŽn (2), enz. Mappen iets vuil, litho's mooi bewaard
Price:€100 - €200
Sellingprice:€260
First lot Previous lot ... 196 | 197 | 198 | 199 | 200 | 201 | 202 | 203 | 204 ... Next lot Last lot