First lot Previous lot Lot 184 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:184
Book nr:36423
Author:[VERZAMELING] - REMBRANDT
Title:Verzameling van 38 gravures van Nederlandse kunstenaars uit 17/18de eeuw o.a. Rembrandt en Ruysdael
Description:1. Rembrandt, late druk van Hollstein nr. 219. Verzamelaarstempel H.C. in rand.
2. Ruysdael, 'De drie eiken' (1649), Hollstein 6, i/ii. (122 x 146 mm)
3. Ruysdael, spiegelbeeld van "The Great Beech with Two Men and a Dog", Hollstein 2 (in reverse, 182 x 266 mm).
4. Rembrandt, ''t is vinnich kout' (1634) Holl. 177 (kort afgesneden)
5. zelfde ets maar kopie van De Claussin.
6. Ruysdael spiegelbeeld van 'De drie eiken', ets (122 x 146 mm), getekend onderaan in midden met datum 1649.
7. Rembrandt 'De terugkeer van de Verloren zoon' (1636). (155 x 135 mm), Hollstein 91, verzamelaarstempel 'gekroonde B' rechter onderhoek.
8. Zeer late druk van 'Liefdespaar en de dood', Hollst. 109.
9. Ruysdael 'De drie eiken', ets (122 x 146 mm) uit 1649. Hollstein 6 i/ii
en 29 andere van vooral (nadrukken) naar Rembrandt. Gemonteerd op blauw handgeschept papier in 19de eeuwse halflederen band.
Price:€1600 - €2800
Sellingprice:€3200
First lot Previous lot ... 180 | 181 | 182 | 183 | 184 | 185 | 186 | 187 | 188 ... Next lot Last lot