First lot Previous lot Lot 1 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:1
Book nr:36291
Author:CAESENS (Kortrijk)
Title:5 grote vazen met Art-Deco elementen
Description:Polychroom aardewerk (27 tot 40 cm) van Caesens uit Kortrijk, Willemyns uit Brugge en Delbaere uit Kortrijk, soms gemerkt met cijfers onderaan
Note:Zie: Volksaardewerk in Vlaanderen p. 85/90
Price:€80 - €120
Sellingprice:€110
First lot Previous lot 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... Next lot Last lot