First lot Previous lot Lot 804 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:804
Book nr:32871
Author:SUIKERS, Geerlof en VERBURG, Isaak
Title:Algemene kerkelyke en wereldlyke geschiedenissen des bekenden aard-kloots. Of een verhaal van al het geene gedenkwaardig in de verscheide Ryken en Staten dezer wereldt is voorgevallen, van de schepping der wereldt tot de doodt van Willem den III. koning van Engelandt
Publisher:R. en J. Wetstein
Year:1721-1728
Description:10 vol. in-folio (41 x 25,5 cm). Titels gedrukt in rood en zwart, met gegraveerde titel (door Wandelaar, handgekleurd en goudgehoogd), titelvignet (handgekleurd), vignet met portretje van prins Wilhem Karel Henrik Friso (handgekleurd), portret van de auteur, 4 uitvouwbare landkaarten en een 100-tal gravures it. door Ottens, Wandelaar, Picart e.a. Enkele roestvlekjes. Gebonden in half kalfsleder, met 7 nerven en goudversiering op rug, platten wat geschaafd
Note:Ref. Haitsma Mulier/v.d. Lem, 461. Meestal wordt dit werk in 5 delen gebonden, hier is elk deel apart. Frontispice is prachtig gekleurd.
The maps include a fine worldmap: "Platte kaart van de geheele werelt", on which California is shown as an island (Shirley p.613) (vol. 5)
Price:€800 - €1200
Sellingprice:€1000
Click to enlarge image Click to enlarge image Click to enlarge image Click to enlarge image Click to enlarge image Click to enlarge image Click to enlarge image Click to enlarge image Click to enlarge image Click to enlarge image Click to enlarge image
First lot Previous lot ... 800 | 801 | 802 | 803 | 804 | 805 | 806 | 807 | 808 ... Next lot Last lot