First lot Previous lot Lot 855 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:855
Book nr:30895
Author:[BRABANTSE OMWENTELING]
Title:Joseph II plaidant contre les Belges, ses ci-devant Sujets, au Tribunal de la Postérité. Par l'Auteur de l'Entretien Secret
Town:Nivelles
Publisher:Emmanuel H.J. Plon
Year:1790
Description:In-12°, 24 pp, op blauwachtig papier. Genaaid, mooie kaft in brokaatpapier.
Bijgevoegd: Aenmerkingen op de inwendige gesteltenis der nieuw vereenigde, Nederlanden. Dienende voor Tegengift aan de Verdervelyke en ongerymde Schriften van den gewaanden Nederlandschen Brutus, en verscheide andere schelmsche land-verraaders. 1790. In-8°, 28 pp, onafgesneden, enkele bleke waterranden. + Remontrances aux états de Brabant. 1790. In-8°, 15 pp. + Intrigues des satellites du Gouvernement Autrichien pour se saisir de la personne de Messire Henri vander Noot. 1790. In-8°, 15 pp. + Adresse aux États-Généraux, par un solitaire. 1790. In-8°, 17 pp. + La Vérité partie pour Vienne. Bruxelles, 1787. In-8°, 15 pp. + Histoire véridique du sieur J.F. De Hondt 1787, concernant son enlèvement. In-8°, 20 pp. + Zicht van Turnhout tijdens de slag der Oostenrijkers tegen de Belgische patriotten ten jaren 1789. Lithografie (18 x 33,5 cm), opgevouwen + 2 andere (samen: 10 stuks)
Price:€120 - €180
Sellingprice:€160
First lot Previous lot ... 851 | 852 | 853 | 854 | 855 | 856 | 857 | 858 | 859 ... Next lot Last lot