First lot Previous lot Lot 819 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:819
Book nr:30875
Author:[ANTWERPEN]
Title:Het ierste (+ derde) deel van de geconcipieerde Costuijmen de Stadt van Antwerpen
Description:2 vol. in-f (29,4 x 18,3 cm), 423 ; 381 - [19] pp. Handschrift in bruine inkt, 17de eeuws. Watervlekken achteraan deel 3. Blanco bladen achterin beide delen. Oude kalfslederen banden, scharnieren zwak, verlies van leder aan de kapitalen, krassen op de platten, hoeken beschadigd, gemarmerde schutbladen
Price:€200 - €300
Sellingprice:€200