First lot Previous lot Lot 750 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:750
Book nr:31613
Author:[DEVOTIEPRENTEN]
Title:S. Wilhelmina, S. Confumatum, S. Jacobus en S. Joannes
Description:4 handgeschilderde devotieprenten in aquarel en goud op witgekalkt papier. Afmeting: 2 x ca 22.5 x 18 cm en 2 x 33.5 x 22 cm. Vlaams, laat 18de eeuw. Zeer frisse staat van bewaring
Price:€140 - €220
Sellingprice:€140
First lot Previous lot ... 746 | 747 | 748 | 749 | 750 | 751 | 752 | 753 | 754 ... Next lot Last lot