First lot Previous lot Lot 745 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:745
Book nr:32447
Author:[CANIVETS]
Title:Verzameling van 9 canivets, Vlaams, 18de eeuw
Description:1. 'Hartje', in vorm hartje met orig. snijwerk (8 x 5 cm). 2. 'Hartje met kruismarteltuigen', perkament (8.5 x 6.5 cm). 3. 'Heilige Gerlacus', perkament (9.5 x 7 cm) met rijk versierde boorden in wit snijwerk. 4. 'S. Joannes', perkament (9 x 6.5 cm) met figuren in snijwerk in witte randen. 5. 'Barbara', perkament (11 x 8 cm) met figuren in witte rand in snijwerk. 6. 'Christina', met frisse kleuren en snijwerk (14.5 x 9 cm). 7. 'Confirmatum est', perkament (12.5 x 8 cm). 8. en 9. Twee canivets in perkament (c 10 x 12 cm) met hartmotieven en rijk snijwerk met bloemen. (9)
Price:€600 - €900
Sellingprice:€900
First lot Previous lot ... 741 | 742 | 743 | 744 | 745 | 746 | 747 | 748 | 749 ... Next lot Last lot