First lot Previous lot Lot 744 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:744
Book nr:32445
Author:[CANIVETS]
Title:Verzameling van 12 canivets, Vlaams 18de eeuw
Description:1. 'S. Dominicus', met goud en aquarel (13 x 8 cm). 2. 'S.MichaŽl' op perkament (13 x 8.5 cm) met wat oxydatie. 3. 'S. Paulus' op perkament (12 x 7.5 cm). 4. 'Consumatum est', op perkament (12 x 7 cm) met zilverboord. 5. 'S. Barbara' op perkament (11.5 x 7 cm). 6. 'S. Ursula', op perkament (15 x 9 cm). 7. 'S. Antonius', op perkament (12.5 x 7 cm). 8. 'S. Elisabeth', op perkament (11 x 7 cm). 9. 'Joannes', met snijwerk en aquarel (11.5 x 6.5 cm). 10. 'Francisus de Paula', op perkament (14.5 x 9.5 cm). 11. 'S. Maria', handgeschilderd op papier met prik en snijwerk (15 x 9.5 cm). 12. 'Christus', met prikwerk en aquarel (12 x 8.5 cm). (12)
Price:€500 - €700
First lot Previous lot ... 740 | 741 | 742 | 743 | 744 | 745 | 746 | 747 | 748 ... Next lot Last lot