First lot Previous lot Lot 739 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:739
Book nr:31281
Author:[ALBUM RELIGIEUX]
Title:Album met 2 canivets (18de eeuw) op perkament, 'Immaculata Conceptio' en 'S. Sebastianus'. Daarbij nog 48 andere santjes waarvan veel 19de eeuwse met kanten boordjes
Description:Canivets (135 x 85 en 120 x 87 mm). Andere verschillende formaten, enkele handgeschilderd uit 18de eeuw, enkele mooie doodsprentjes, enz. Samen in een 19de album
Price:€180 - €260
Sellingprice:€320
First lot Previous lot ... 735 | 736 | 737 | 738 | 739 | 740 | 741 | 742 | 743 ... Next lot Last lot