First lot Previous lot Lot 734 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:734
Book nr:28987
Author:THOMAS a KEMPIS
Title:Qui sequitur me, dat is : de Navolginge Christi : bedeylt in vier Boecken .. over-gestelt uyten Latijne in Brabants-duytsch door H. Nicolaus van Winghe
Town:Loven
Publisher:Jan Maes
Year:1628
Description:In-8, [16], 289 [= 294], [24] ff, met titelvignet en 18 grote houtsneden door Christoffel van Sichem. Mooie slotvignetten. Enkele bleke waterranden. Gebonden in vol perkament uit de tijd, met sluitlinten, vervuild, titel in inkt op de rug. Ref. BCNI 8023.
Bijgevoegd: Michiel ZACHMOORTER. Thalamus Sponsi of t'Bruydegoms Beddeken. Antwerpen, Sleghers, 1680. In-12, [24], 364, [8] pp, gegraveerde titel. Gebonden in vol kalfsleder uit de tijd, rug gewreven, kapitalen gerestaureerd. Ref. BCNI 13961 (samen: 2)
Price:€100 - €140
Sellingprice:€240