First lot Previous lot Lot 719 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:719
Book nr:32204
Author:[ICOON]
Title:Sint Nikolaas van Myra
Description:Russische icoon (308 x 266 mm) op paneel, begin 20ste eeuw. Rijk verguld met bladgoud. Centraal staat de Heilige Nikolaas met een aureool, hij houdt een heilig boek open, hij is geflankeerd door de Heilige Vader en door de Moeder Gods. Rondomrond zijn twaalf taferelen die de feesten van de Orthodoxie uitbeelden
Note:Icône russe représentant Saint Nicolas
Price:€300 - €500
Sellingprice:€700
First lot Previous lot ... 715 | 716 | 717 | 718 | 719 | 720 | 721 | 722 | 723 ... Next lot Last lot