First lot Previous lot Lot 715 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:715
Book nr:31596
Author:HAUCHIN, Joannes; BOONEN, Jacobus
Title:Pastorale Rituali Romano accommodatum, canones et ritus ecclesiastocos
Town:Antverpiae
Publisher:Ex architypographia Plantiniana
Year:1796
Description:In-4░, [24]-296 pp. Titel en tekst in rood en zwart, met muziekdruk. Ge´llustreerd met titelvignet. Vol kalfslederen band uit de tijd met koperen slotjes, titelvignet in marokijn op de rug. Ex libris "Our Lady of Good Counsel, Hayward's Heath".
Bijgevoegd: Martinus BECANUS. Analogia Veteris ac Novi Testamenti. Leuven, Martin van Overbeke, 1754. In-8░, xvi-448 pp, gebonden in vol kalfsleder uit de tijd, wat sleet aan de kapitalen, rode sneden, gemarmerde schutbladen (samen: 2)
Price:€70 - €90
Sellingprice:€70
First lot Previous lot ... 711 | 712 | 713 | 714 | 715 | 716 | 717 | 718 | 719 ... Next lot Last lot