First lot Previous lot Lot 657 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:657
Book nr:32353
Author:TIMMERMANS, Felix
Title:Minneke poes
Publisher:De Papegaai
Year:1942
Description:8°, één van de 25 prachtexemplaren (nr. V/XXV) met de 4 originele etsen van BAKSTEEN door hemzelf gekleurd met aquarel en een suite van de 4 etsen in zwart/wit. Soms een zeer licht vlekje. Orig. uitg. kaft en omslag (rug iets versterkt). Getekend door F. Timmermans, Dirk Baksteen en J. Buschman. Gedrukt op naam van J.M. Mertens uit Antwerpen
Note:Ref. Van Assche en Baeyens A. 43. Vlaamse bibliofiele uitgaven 97. Van Nieuwenhuysen 161 bis
Price:€700 - €900
Sellingprice:€950
First lot Previous lot ... 653 | 654 | 655 | 656 | 657 | 658 | 659 | 660 | 661 ... Next lot Last lot