First lot Previous lot Lot 624 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:624
Book nr:31454
Author:STREUVELS, Stijn
Title:Herinneringen uit het verleden
Publisher:L.J. Veen
Year:(1924)
Description:In-8, 280 pp, genaaid, omslagtekening van Alb. Saverys. Gedrukt te Thielt bij Lannoo. Bleke waterrand op de rug, onafgesneden, nog niet opengesneden. Ref. Roemans Van Assche W.50. Eerste druk. Bijgevoegd: idem. De schoone en stichtelijke historie van Genoveva van Brabant. Amsterdam, L.J. Veen, (1921). In-8, met ill. van Jules Fonteyne. Genaaid. Ref. Roemans Van Assche W.45. + De terechtstelling van een onschuldige. Maestricht, Ernest van Aelst, (1940). In-12, ill. Genaaid. Ref. Roemans Van Assche W.75. + 2 andere publicaties (5)
Price:€50 - €70
First lot Previous lot ... 620 | 621 | 622 | 623 | 624 | 625 | 626 | 627 | 628 ... Next lot Last lot