First lot Previous lot Lot 611 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:611
Book nr:32283
Author:[REINAART] STREUVELS, Stijn
Title:Reinaert de Vos, naar verschillende uitgaven van het middeleeuwsche epos herwrocht door Stijn Streuvels
Publisher:L.J. Veen
Year:[1910]
Description:Gr. 4°, 28, 184 pp., luxe-uitgave verlucht met 16 originele litho's door B.W. Wierink en door hem versierd met gesneden randen, sluitstukken en sierletters. Kopexemplaar op Japans papier (nr. 20/25), onafgesneden in vollederen uitgeversband met rijke goudopdruk (enkele kleine krasjes).
Met handgeschreven opdracht op keerzijde eerste schutblad door Comité der Kortrijksche volkstooneel aan de heer Staf Bruggen.
Note:Roemans & Van Assche, W. 17
Price:€900 - €1400
Sellingprice:€950
First lot Previous lot ... 607 | 608 | 609 | 610 | 611 | 612 | 613 | 614 | 615 ... Next lot Last lot