First lot Previous lot Lot 567 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:567
Book nr:32509
Author:DE MEYER, Maurits
Title:De volks- en kinderprent in de Nederlanden van de 15e tot de 20e eeuw
Town:Antwerpen-Amsterdam
Publisher:Standaard-Boekhandel
Year:1962
Description:In-4 (30,5 x 22,5 cm), 621 pp. met talrijke illustraties in z/w en kleur, sommige prenten uitvouwbaar. Half wit linnen uitgeversband, papieren platten met titelvignet, blauwe kopsnede, foedraal. Beperkte oplage van 600 exemplaren; dit is nummer 318. Bijgevoegd: F.J. DUBIEZ. Op de grens van Humanisme en Hervorming, de betekenis van de boekdrukkunst te Amsterdam in een bewogen tijd. Nieuwkoop, De Graaf, 1962. In-8, met 32 platen, linnen band. + 8 andere (samen: 10)
Note:Herkomst: Augustijns Instituut, Eindhoven
Price:€80 - €140
Sellingprice:€50
First lot Previous lot ... 563 | 564 | 565 | 566 | 567 | 568 | 569 | 570 | 571 ... Next lot Last lot