First lot Previous lot Lot 534 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:534
Book nr:30937
Author:[KRONYK]
Title:Kronyk van Vlaenderen van 580 tot 1467
Town:Gent
Publisher:D.J. Vanderhaeghen-Hulin
Year:1839/40
Description:2 dln. in 1 vol. in-8°, xii + [2 blanco's] + 262, [6] + 296 pp. Met 2 lithogr. titelpagina's. Met een voorwoord door C.P. Serrure en Ph. Blommaert, tekstbezorgers van het 15de eeuwse handschrift. Roestvlekjes. Gebonden in half chagrin uit de tijd, titel verguld op de rug. Beperkte oplage van 100 exx. Met een blindstempel van de Vlaamse Maatschappy der Bibliophilen.
Ref. Vanderhaeghen, F. Bib. gantoise 9812.
Bijgevoegd: Marcus van VAERNEWYCK. De historie van Belgis, of Kronyke der Nederlandsche Oudheyd. Gend, D.J. Vanderhaeghen, 1829. 2 vol. in-8°, xx, 448, 8, [6] ; 334 pp. Met portret van de auteur als front. (marg. vlek en scheur zonder verlies). Ontbreekt het supplement en plan van Gent. Moderne banden in groen kunstleder. Ref. Vanderhaeghen, F. Bib. gantoise 9666. "C'est la meilleure édition de cet ouvrage de Van Vaernewyck".
+ Félix-Henri d'HOOP. La Flandre orientale et ses anciennes archives. Alost, J. Van Branteghem, 1886. In-8°, [4]- 236-[4] pp, gebonden in half leder, gewreven. (samen: 4 vol.)
Price:€140 - €180
Sellingprice:€160
First lot Previous lot ... 530 | 531 | 532 | 533 | 534 | 535 | 536 | 537 | 538 ... Next lot Last lot